Звернення Форуму українських рідновірів до українців з приводу продажу української ЗЕМЛІ (укр.)

Главная » Родная Вера » Звернення Форуму українських рідновірів до українців з приводу продажу української ЗЕМЛІ (укр.)

Звернення
Форуму українських рідновірів
до українців з приводу продажу української ЗЕМЛІ

Залишилося менше 2-х років до того часу, коли ЗЕМЛЮ в Україні почнуть офіційно (нібито законно) продавати. Процес цей іде і зараз, але, так би мовити, не на очах у громадськості. Готуються умови, аби безвихідь примусила людей піти на це і за шматок хліба продати своє майбутнє; готуються документи, щоб усе зробити швидко, поки обмануті не отямилися; готується суспільна думка, що така реформа – благо… Залишилося дуже мало часу, аби зупинити цей злочин проти українського народу, злочин, за який величезну ціну заплатять майбутні покоління українців, бо ця нація все-одно залишиться на Землі…

За всіма релігіями, Земля створена Вищою Силою – Творцем, який уособлений і в Природі. Земля – це найцінніше, що є у людства. І одночасно -немовби найбільш буденне, оскільки кожна людина живе і працює на Землі. Все бере свій початок з Землі, формується в ній, чи на ній – життя, народ, держава, світовідчуття, Віра-Звичай! Все і закінчується Землею… Земля -СВЯТА! Земля – Вища духовна цінність! Вище Землі є тільки Бог! Ніколи в історії незалежних Аратти-Оріяни-Скіфії-Русі-України Землю не продавали. Вона була безцінна, бо оцінити її неможливо. Продавали її, як правило разом з людьми, лише завойовники та правителі-чужинці.

Ось що говорить Велесова Книга – важлива частина Святого Письма українців:

Станьте, як леви один за одного, і тримайтесь князів своїх,
І Перун буде коло вас, і перемоги дасть вам. Слава Богам нашим!
До кінця віку Землі тієї, і до благ усяких Русі -
Отцівської Землі нашої!
І так буде, бо ті Слова маємо від Богів!

Є цінності, які по своїй суті можуть бути власністю тільки общини, народу або навіть усього людства. До таких цінностей належать Земля, Вода і Повітря.

Майже три роки тому (у березні 2000 р.) 15 громадських організацій подали “ЗВЕРНЕННЯ-ПРОТЕСТ” рідновірів України до Президента України та Верховної Ради України з приводу продажу Землі” в якому наводилися різноманітні аргументи щодо недоцільності продажу Землі в Україні, можливі далекосяжні негативні наслідки такого безвідповідального рішення. Рідновіри запропонували Концепцію земельної реформи, де були обґрунтовані пропозиції щодо можливих напрямів реформи земельних відносин, які б дозволили подолати кризу в сільському господарстві і не порушити одвічних традицій, що склалися на українській Землі. Як І слід було чекати, ні Президент України, ні Верховна рада України не звернули уваги на цей “крик душі” рідновірів – дуже ласим шматком є Українська Земля для тих, хто проковтнув уже (прихватизував і не подавився при цьому), все те, що створювалося багато десятиліть працею всіх трудівників і націлився те саме зробити з Землею. Той поспіх, з яким приймався “ЗЕМЕЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ”, наполегливість лобістських угруповань Верховної Ради України у проштовхуванні його, єдність Президента, Уряду і більшості фракцій Верховної Ради у якнайшвидшому вирішенні цього непростого і, одночасно, доленосного для українського народу питання – ще одне пряме свідчення особистої зацікавленості “сильних світу цього” під гаслами “дати землі хазяїна” швидше прибрати її до своїх рук. Збігаються ці дії і з інтересами “заокеанських друзів”, які навіть виділяють кошти на оформлення паперів щодо продажу Землі.

Запровадження вільного ринку Землі в умовах розгулу корумпованої виконавчої і законодавчої влади обов’язково викличе важкі соціально-економічні наслідки – зростання вартості життя – подальшого падіння життєвого рівня більшості населення України. Враховуючи, що більша частина українського народу вже зараз знаходиться за межею бідності, продаж народної Землі поставить націю на межу буття-небуття!

У той же час нав’язується офіційна думка, що без приватизації і продажу Землі подальшого шляху у реформуванні економіки України немає. Практично всі наші, начебто демократичні, партії з цього приводу немовби набрали в рот води (доларів) і мовчать. Проти приватизації Землі, як і проти реформування відносин власності, виступають хіба що ліві партії. Мовчить також церква. Та хіба їй до долі України?

Реформування земельних відносин дійсно вкрай необхідне. І проводити реформи треба в інтересах народу і, відповідно, держави Україна, а не для користі окремих кланів та їх закордонних хазяїв. Земля повинна надаватись в користування господарям, які вміють і хочуть на ній господарювати, з мінімумом бюрократичних перепон, з наданням довгострокових цільових кредитів під мінімальні відсотки і з пільговим оподаткуванням. Чи не зарадить, приміром, справі 50-річне, або й довічне користування з правом успадкування? Головне – аби результати праці належали господарю, а не забиралися б за безцінь посередниками-власниками.

Розроблено багато програм реформування земельних відносин, але чомусь нашим урядом віддається перевага найбільш неприйнятному і найнебезпечнішому шляху, здійснення якого гарантує українському народові найближчим часом голод і втрату найбільшої його цінності – ЗЕМЛІ.

Причина такої спадкоємності та звуження шляху реформ цілком очевидна: фінансові структури, що фактично керують світом (Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк реконструкції і розвитку тощо) не планують бачити Україну сильною незалежною державою, а наші державні провідники бачать зараз Землю України дуже ласим шматочком, який можна за умов приватизації і продати і, одночасно, купити з величезним зиском для тих, хто здійснюватиме ці операції. Адже продажу підлягає практично вся рілля, а це більше половини всієї території України, яка, до речі має найвищу в світі розораність. Ціна ж буде для мафії – мізерною!

Після прихватизації наших підприємств хіба почали вони працювати краще? Навпаки – набагато гірше! Адже вони потрапили практично задарма до рук не хазяїв, а “хазяйчиків”, які знають тільки дві дії – відняти і поділити! Те саме буде і з Землею, тільки в набагато гіршому варіанті та з катастрофічними наслідками для трудящого народу України, індоєвропи і Світу.

Коли Земля для народу є святою, то у такого народу навіть не може виникнути думка щодо її продажу. То що ж у нас робиться зараз? Ми впевнені, Що захищати рідну Землю український народ буде до останнього подиху, про що неодноразово наголошується у “Велесовій книзі”. А чи буде він захищати землю суркісів, рабіновичів, медведчуків…? Та й де буде тоді наша Батьківщина?!! Може в Чорнобильській резервації?!!

Враховуючи вищевикладене ми, українці-рідновіри проголошуємо:

- Земля – це святе надбання, дане українцям Богом!
- Земля – це не тільки те, що нас годує, одягає, приймає, захищає… Це духовне надбання нації!
- Земля – це особлива форма цінностей, яка не може бути оцінена в грошовому, золотому, валютному вимірах.
- Земля не підлягає людській оцінці, вона – поза людською оцінкою!

Ми, українці-рідновіри, попереджаємо: важкі наслідки розпродажу Землі український народ відчує на собі не через декілька поколінь, чи століть, а ще за життя сучасного покоління. І вбивство родичів родичами за папери буде не найстрашнішим наслідком нашого з вами недалекоглядного кроку!

Ми, українці-рідновіри, закликаємо народ, який живе на теренах сучасної України, засудити і рішуче відмовитися від тотального і бездумного паювання-продажу-приватизації Землі! Ми закликаємо засоби масової інформації припинити пропагування продажу Української Землі під виглядом при(х)ватизації і розпаювання. Ми закликаємо селян припинити оформлення продажу Землі, під якими б гаслами це не відбувалося!

Пам’ятаймо, що у народу без Землі майбутнього немає!

ФОРУМ УКРАЇНСЬКИХ РІДНОВІРІВ
Київ, 1.02.2003 р.