Оленковський М.П. ЦЬОГО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ! РОЗКРИТІ Й НЕРОЗКРИТІ ТАЄМНИЦІ ІСТОРІЇ ТА ПРИРОДИ ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ. – Херсон, 1997.- 80 с.: іл. – бібл.

Главная » Книги » Оленковський М.П. ЦЬОГО ВИ НЕ ЗНАЄТЕ! РОЗКРИТІ Й НЕРОЗКРИТІ ТАЄМНИЦІ ІСТОРІЇ ТА ПРИРОДИ ПІВДЕННОЇ УКРАЇНИ. – Херсон, 1997.- 80 с.: іл. – бібл.

Метою книги є доведення до як найширшого кола читачів нових і ще маловідомих або невідомих відкрить археології, історії, палеоекології, палеогеографії та палеозоології. Звернути увагу читача на деякі загадки історії та природи Південної України які ще належить дослідити та розкрити. Нариси книги побудовано таким чином, що змушують читача замислюватися над наведеними фактами, а іноді й висувати свої власні версії подій та гіпотези щодо розкриття таємниць. Розрахована на науковців та на широке коло цінувальників наукових знань, на викладачів та студентів, на вчителів та учнів, на професійних екологів та любителів природи, на шанувальників свійських тварин та мисливців, а також на всіх, хто цікавиться минулим України.