Календар жреців (укр.)

Главная » Родная Вера » Календар жреців (укр.)

К А Л Е Н Д А Р Ж Р Е Ц І В
для народів Землі північної півкулі
(нагадаємо, що коли у північний півкулі починається літо,
в південній – зима і т.д.)
1. Про творців Календаря Сербу, Созигена та Юліана.
Творцем Календаря Жреців є Слов’янка з Прибужжя Варвара Гордіївна СЕРБА. Вона ж запровадила паралелі і меридіани з 240 градусним поділом (сучасні – на основі абсурдних 360 градусів). За заслуги, – після роботи на Вогняній Землі, поблизу Берингової протоки та на Британських островах, ВЕДУНИ дали СЕРБІ з групою подвижниць добро на цілий РІД СЕРБІВ на Балканах.
Єгипетський Жрець СОЗИГЕН за вказівкою БОГІВ та ВОЛХВІВ оприлюднив Календар Серби і запропонував Юлію Цезарю взяти його “на озброєння” для НОВОЇ ЕРИ. Подальша історія Календаря загальновідома.
2. Нова ера з новим, запропонованим представниками ВЕДИЧНИХ ЗНАНЬ, Календарем.
БОГИ (СВІТЛІ ТА ЯСНІ) все на Землі (рослинний і тваринний світ) створювали САМІ. В 5 тисячолітті до НАШОЇ ЕРИ, коли люди на Землі стали мало відрізнятися від сучасних людей, БОГИ взяли людей ПОМІЧНИКАМИ. А для того, щоб зробити їх повноцінними помічниками – кращим передали Знання. І в залежності від того, хто яку зміг виконувати роботу, – передали Знання на рівні ВОЛХВІВ, ВЕДУНІВ, МАГІВ, ЧАРОДІЇВ, ВІДЬОМ та ЧАКЛУНІВ. В подальшому їм надавали тільки шефську допомогу, коли навчені помічники доводили життя на Землі. Боги були задоволені роботою помічників і відмічали, що еволюційний шлях розвитку людини на Землі пристосував її більше до кліматичних та інших умов Земного життя, ніж людей інших цивілізацій, інших галактик. Але шефська допомога БОГІВ І ВОЛХВІВ ослабила, розмагнітила нюх і вміння людей відрізняти ДОБРО від ЗЛА. Були проведені випробування на вміння людей відрізняти фальш, профанацію. Люди випробування не витримали, і Боги прийняли рішення запровадити НОВУ ЕРУ з новим календарем Серби без шефської допомоги БОГІВ і роботи ВОЛХВІВ, з тим щоб люди самі навчилися відрізняти ДОБРО від ЗЛА. Нажаль, робити цього люди не навчилися до теперішнього часу, хоча навіть песимісти думали, що люди навчаться відрізняти ДОБРО від ЗЛА протягом першого ж століття Нової ери (детальніше див. книгу Шадиря В.Д. “МАГІЯ ЧИСЕЛ” та книгу Будимир. “Відродження Світогляду”). У цьому зв’язку всі міркування про те, що ВОЛХВИ не допомагають людям через те, що люди грішні, поклоняються іудейському богу і т. д., дрібні в порівнянні з поставленою глобальною метою – щоб люди самі навчилися розрізняти ДОБРО І ЗЛО.

З приводу поклоніння іудейським богам іншими народами Землі. Не тільки Боги та кращі уми Землі, а навіть багато простих смертних вважають, що на Землі не може бути жодної людини, яка б поклонялася христу тому, що христова віра виховує духовних і тілесних РАБІВ божих для іудеїв. Теж саме можна сказати і про іслам. У цьому зв’язку – питання із питань – чи може єврей поклонятися іудейським богам. В усі часи євреї відповідали однозначно – ні! А чому? Христову віру іудейськими шовіністами створено для гоїв – народів-неіудеїв, для того, щоб їх перетворити на духовних і фізичних рабів. А іудейська віра створена для вищої касти іудеїв з тим, щоб перетворювати на рабів іудеїв нижчих верств для вищих. І це розумів не тільки Іцхак Рабин, а й багато іудеїв. В підтвердження сказаному – звернення московських євреїв до співвітчизників: “…знищують Україну, Росію Березовські, Рабиновичі, Суркіси, а бити будуть нас – простих євреїв, як били таких як ми в Іспанії, Німеччині, інших державах. Тільки І.В. Сталін міг бити, карати дійсних винуватців – Троцького та інших іудеїв з вищої касти. Після терористичного акту в США за підтримку агресивної політики Ізраїлю, розгнуздану воєнну агресію проти арабських та югославських народів, багато євреїв побачили, що навіть країна, яка володіє найсучаснішою зброєю не в змозі їх захистити. Іудеям слід відмовлятися від шовінізму, від християнської й іудейської вір і повертатися до віри предків – Зороастризму. Іншого шляху немає, якщо ми хочемо жити нормально серед інших людей і народів.” Після розвалу СРСР Ізраїлем та Сполученими Штатами еліта цих країн залишилась без гальм, життя ж без гальм неможливе – це смерть. Теракт в США – З Н А М Е Н Н Я для виваженої політики народів Ізраїлю та Сполучених Штатів Америки.
Крім того необхідно сказати, що кожна національна культура має не тільки свої обряди, традиції, звичаї, світогляд, а і тисячоліттями відшліфовану ДУХОВНІСТЬ. Тому якщо прищепити людині будь-якої нації чужу духовність, то отримати можна тільки ПОТВОРУ. Сказане підтверджує історія розвитку людства – зрадників ніде не люблять. Тому христова, ісламська віра та багаточисельні секти розглядаються БОГАМИ та ВОЛХВАМИ як один із чинних індикаторів – чи навчаються люди відрізняти ДОБРО від ЗЛА чи ні!
3. П’ятниця 13 числа – чорний чи червоний день Календаря.
Для того, щоби зрозуміти значення чисел і правильно застосовувати ці знання у повсякденному житті читайте книгу Шадиря В.Д. “МАГІЯ ЧИСЕЛ”. Тут же варто зупинитися на числі 13, оскільки воно у 2002 році двічі випадає на п’ятницю.
Число “13″ – чортова дюжина. Нейтральна одиниця і Боже число три. А в сумі 4 – смертельний номер. Навіть маститі спеціалісти плутають смертельний номер із числом смерті. Тому в Японії, приміром, немає 4-го будинку, поверху, номера в готелі тощо. А за смертельний номер, наприклад в цирку можна зірвати оплески, а можна і загинути. Бачите, який конгломерат. У цей день, як по лезу ножа ходиш. Може по-чортячому пощастити і – навпаки. Положення посилюється, якщо 13 випадає на П’ЯТНИЦЮ. Чули вислів “сім п’ятниць на тиждень”? Хай хоч що трапиться в п’ятницю, і ще 13-го числа, добре чи погане, – повториться щонайменше сім разів, а в інші дні – усього два рази.
У приказці “Біда одна не ходить, а завжди з причепом” немає нічого магічного. Просто є причина і наслідок. Наприклад, втратив чоловік здоров’я – паралельно дружина його може покинути і роботи він може позбутися.
Чи можна убезпечити себе в п’ятницю 13-го від впливу смертельної четвірки і що треба робити, щоб сім разів пощастило. У кожній людині є два “Я” – правдиве, доброзичливе і брехливе. Коли треба прийняти якесь рішення, вони обидва підказують. Голоси і поведінка їхні цілком різні; одне – скромне, друге – нахабне. Якщо Ви навчитеся відрізняти своє правдиве “Я” від “Я” брехливого – ніякі п’ятниці 13-х чисел Вам не страшні. Задача спрощується тією обставиною, що одиниця – число нейтральне, і вона не буде нічого мати проти, якщо Ви будете ставити тільки на трійку. Але ускладнюється ситуація тим, що погане в мільярди разів легше робити, аніж добре. І це цілком закономірно, бо для поганого результату достатньо одну деталь у машині вивести з ладу. Тому то негативи чекають на п’ятницю 13 числа, бо один раз одну пакість зроблять і можуть зловтішатися 7 разів. Для того, щоб правильно навчитися відрізняти “Я” брехливе від “Я” правдивого, потрібно знати як вони співвідносяться з ІПОСТАСЯМИ і що таке іпостасі. Наприклад, В.Д. Шадирем створено принципово новий літак на базі дирижаблю (див. журнал “Знання та праця” №9 за 1989р. стор. 29). Об’єднано переваги літака та дирижаблю в одну упряжку. Звичайно специ з літакобудування були проти, так, як і спеці з інших галузей. Довелося літак-дирижабль будувати самому. А для цього потрібно увійти в інформаційне поле літакобудування, освоїтись в ньому, освоїтись в багатьох спеціальностях – аеродинаміці, технології, стати спеціалістом з літакобудування, тобто перейти в іншу іпостась з руками і ногами. Побудував літак – а жоден льотчик на ньому літати не вміє, і літати ні за що не захоче, тим більше, що розробник – не офіційний, а самопальний. Довелося самому стати льотчиком, тобто увійти в іншу іпостась – набути умінь та навиків на саморобних літаках фанатів, щоб успішно випробувати та літати на літакові – дирижаблі. І всі іпостасі – без халтури, бо за будь-яке недобросовісне входження в іпостась можна заплатити життям. Багато, хто скаже, що це – в авіації, а в повсякденному житті не такі жорсткі правила гри. Насправді ж вони не м’якші, наприклад – стає людина пішоходом, або пасажиром. Правила дорожнього руху знати та виконувати – це життя. Навіть у коханні – ідилія… А СНІД, сифіліс, не кажучи вже про небажану вагітність з можливими страшними наслідками… Та навіть замок вхідних дверей забув поставити на запобіжник – суперник (суперниця) на ґрунті ревнощів може навіть вбити. Статистика сказане підтверджує… Коли ж став(ла) батьком (матір’ю) – не забудь заблокувати електророзетки. І так куди не глянь, куди не кинь…
А як при цьому поводяться СУБОСОБИСТОСТІ, а їх більше, ніж просто “брехлива” та “правдива”. Одна чесна, друга нечесна, одна смілива, друга боязка, і головне – ВСІ ПРАВІ! І всі мають обґрунтування своєї позиції. Наприклад, при консервуванні: “не скупись – купи в магазині екологічно чистий продукт, збережений за євростандартом”, а інша субособистість: “що ти не знаєш, що таке євростандарт; тара – супер, етикетка – супер, а в середині – один сурогат. А чи знаєш, скільки тисяч людей в Україні вмирає щорічно через цей сурогат… ХОЧЕШ ЖИТИ – САМ КОНСЕРВУЙ, САМ РОБИ ВИНО ЗА РЕЦЕПТОМ ПРЕДКІВ! ЗАХИСТИ СЕБЕ ВІД СУРОГАТІВ. Це тобі не радянський лад, коли більшість продуктів можна було їсти – і ковбаси і свіжоморожену рибу…” А коли ти пішохід – одна субособистість підказує: “не спускайся в підземний перехід, не гай часу та сил – іди напряму”, а інша: “Що, ЖИТИ набридло?” І найголовніше: життя це – не театр і не кіно, вмирати чи жити людині доводиться начистову – без репетицій і по справжньому. Не так як в кіно або в театрі : вмер, впав, а потім піднявся зірвав оплески…Тому до настання П’ятниці 13 слід навчитися без халтури входити в іпостасі і розібратися, яка субособистість підказує правильне рішення.

До відома:
1. При вивченні переваг різних устроїв на Землі: первісного комунізму та його розквіту в кібуцах та Шамбалах, громадського соціалізму та розвинутого соціалізму в СРСР, рабовласницького ладу та капіталізму, БОГАМИ ТА ВОЛХВАМИ зроблені такі висновки: Капіталізм – нутро – капітал. А люди, генофонд?… Робочої сили можна набрати з колоній і напівколоній, так, як і рабів при рабовласницькому ладові, тільки без війни… Соціалізм – доступ до матеріальних і духовних благ і умови для ПРОДОВЖЕННЯ РОДУ для всіх соціальних груп. Комунізм – і ще кращі умові для збереження і розвитку генофонду всіх верств…
Історія розвитку людства свідчить про те, що громадсько-соціалістичний устрій дав народам, які проживали на території України, можливість заселити західну Європу, Середню Азію, а далі – й Індію. Цього не можна сказати про Єгипет, Грецію, Римську імперію – рабовласницький устрій не зберігав генофонду – в багатьох завойованих країнах людей дітородного віку перетворювали на рабів і рабинь без права продовжувати себе…

2. Зі звіту ВЕДУНІВ 29. 12. 2000р. Перші паростки капіталізму в СРСР перед перебудовою – оренда землі для вирощування кавунів – показали своє нутро, яким заради прибутків (капіталу) винищуються свої ж споживачі, генофонд. Щоб одержати більший прибуток, кавуни шпигували селітрою, нітратами. Ниркові хворі перших кавунів чекали як кохану, як рятівника, – за зиму, весну та літо організм шлакувався до краю, але на цей раз кавуни орендаторів зробили свою чорну справу, – ниркові хворі повмирали, а інші споживачі зробили відповідні висновки…І якщо до того тільки в Києві продавали більше 250 тис тон кавунів то після їх хімічення не більше 5 тис тон. Щоб вийти з ситуації, нічого гіршого не придумали, як згвинтити ціни… А які отримували і можливо було б отримувати прибутки без обману без селітри та нітратів??? Обиватель скаже, ну хто не помиляється. Але на жаль це не помилка: це нутро капіталізму. За ще жахливішим сценарієм на 75 % зменшили виробництво та реалізацію м’ясо-молочних виробів, риби, овочів та фруктів та інших харчових продуктів . Мінімальна норма на душу населення, щоб не те щоб жити, а колоніальна норма, щоб тільки вижити в Україні не досягнута.. І так в усіх сферах життя. Ну що вже простіше – 99,9 % населення України літало на “нерентабельних” само льотах вітчизняного виробництва. Купили рентабельні літаки в США,- квитки повинні стати ще дешевшими і літати населення України повинно на всі 100 %. А фактично – тільки 5% населення України літає на літаках… І за такий явний злочин, замість засадити злодіїв до в’язниці, – нагороджують їх золотою фортуною??? Ворон воронові дійсно ока не виклює. Теж саме можна сказати і про пошту, періодичні видання. І так у всіх сферах людського життя… Таких страшних перлів не могли видати ні за громадського соціалізму, ані в СРСР навіть безмозгі чиновники, ні вороги соціалізму. А для капіталізму це – норма, коли 5 % з жиру біситься, а решті населення – об’їдки та відрижки з барського стола. Злочинний шлях буржуазії – закабалити людей, які створюють для неї багатства та їх винищити – створює ще жахливіші наслідки: зростання бездуховності, злочинності, безпризорності проституції, захворювання на туберкульоз, зростання інших пороків, як і корости – невід’ємних супутників капіталізму.
Крові перших покійників від таких кавунів, а потім – від євро-сурогатів, крові козаків та селян Хмельниччини, пролитої, щоб вивільнитись від завойовників заходу, уній та інших христових вір, крові людей, які тікали від обіймів заходу в Канаду, Австралію, а також науково-технічного рівня, якого досягла країна, було досить, щоб поставити бар’єр для завезення іноземних сурогатів, а завозити тільки цитрусові. Телевізорам, комп’ютерам, автомобілям – підтягнути науково-технічній рівень, або додати родзинки, лоску. При слові “захід” в Українців, особливо західних, (але не юхновських), повинно до крові стискатися серце стинути кров в жилах від бід заходу. І, звичайно, слід діяти, щоб не повторювати помилок… І тільки на радість дурнів, дилерів-диверсантів, ділерів-холуїв з продажу сурогату, на яких перетворили більшу частину населення України, доморощених та закордонних ПРОЙДИСВІТІВ та ВОРОГІВ Слов’ян, Україна залишилась без меча та орала і грабують та ґвалтують її всі, кому не лінь. З приводу позитивних висновків Ведунів і Волхвів – складна, тяжка і окрема розмова.
Духовність капіталізму – гроші за будь-яку ціну. Тому люди капіталістичного світу – одноклітинні. Навіть шлягери в них – на одне слово, на одну ноту. Свою бездуховність капіталізм прикриває ще страшнішою бездуховністю. “Святий” Йосип-тесля – рогоносець, діва Марія – покритка, Ісус христос – байстрюк. Та що там казати про святих, коли сам бог порушує свої ж заповіді – ангелам заборонив запліднювати земних дів, а сам запліднив діву Марію, та ще й Йосипу-теслі на цілий рік наложив вето. Який дурний приклад для своїх помазаників. Скільки крові наречених пролито та ще буде пролито в усіх країнах, щоб відвоювати право 1-ї шлюбної ночі в панів і капіталістів та інших помазаників божих.
За винищенням генофонду в монастирях христова релігія недаремно названа христовою, символом смерті. Скільки не родили на світ божий христові, небесні (голубі) наречені обох статей! Навіть найстрашніші війни не винищували так генофонд, тому, що дівчата в війнах беруть незначну участь, а саме вони і дають кількість народжуваності. І найголовніше: монахи та монашки – набагато дешевша робоча сила, ніж навіть раби. Рабів потрібно охороняти воїнами цілодобово, а воїнів потрібно добряче годувати, ще й немало платити. А монахів – скоромно, дешевше ніж рабів, не кажучи вже про воїнів. Кому йшли та йдуть прибутки з церков та монастирів – всім добре відомо…
4. Дні тижня – яким справам сприяють.
ПОНЕДІЛОК – починати лікування. Інші починання несприятливі.
ВІВІТОРОК – іти в наступ, навіть – до бойових дій, а також до експропріації прихватизованого і вивезеного за кордон.
СЕРЕДА – просити у рідних, близьких, керівництва.
ЧЕТВЕР – починати ділові справи.
П’ЯТНИЦЯ – для амурних справ, кохання.
СУБОТА – підбивати підсумки і завершувати незавершені заплановані справи.
НЕДІЛЯ – виховувати і перевиховувати, читати мораль. Не залишатися на самоті, спілкуватися.
Примітка. Якщо місяць чи рік починається з певного дня, тоді цей місяць чи рік буде сприятливим у відповідній справі. Приміром 2002 рік починається з вівторка. Це означає, що з Америки можна забрати не тільки Лазаренка, а й ним награбоване і те що награбувала інша сволота. Потрібна тільки добра воля.
5.Шрифт та цифри цього Календаря.
О.С.Пушкіну та Т.Г.Шевченку НОСІЇ ВЕДИЧНИХ ЗНАНЬ доручили написати деякі глави з ВОЛХОВНИКА для широкого загалу. Для якнайточнішої передачі інформації з ВОЛХОВНИКА О. С. Пушкін отримав в царя привілею на використання шрифту з конфігурацією букв подібною до шрифту ВОЛХОВНИКА. При чому цар неодноразово відмовляв Пушкіну в цій привілеї. У вік вичурного написання букв і цифр шрифт, запропонований Пушкіним, сприймався як дрова. З цього приводу в Пушкіна була одна аргументація – якщо для написання букв або цифр використовується так мало рухів й енергії, то це – красиво. Тому не даремно і спеціалісти і просто люди в наш час цей шрифт називають Пушкінським, або архітектурним. В день запланованої зустрічі Пушкіна з Шевченком Пушкін був смертельно пораненій на дуелі – не простили йому представники смердючої чуми ні “глупой луны на небе” ні того як він подав холуя смердючої чуми – попа в “Сказке о попе и работнике его балде”. Т. Г. Шевченку також одному не дали написати глави з ВОЛХОВНИКА… А після заслання – отруїли ртуттю.
Для довідки. Пушкін – ПРИРОДНИЙ (ненавчений) ЧАРОДІЙ, а Шевченко – переріс ЧАРОДІЯ, до МАГА дорости не встиг. Після археологічної експедиції до Аральського моря під час заслання, ВЕДУНИ планували включити Шевченка іще до експедиції в Індію для того, щоб зробити його професійним МАГОМ. А також для того, щоб він, там залишившись, написав глави з Волховника. Представниками смердючої чуми були задіяні навіть найбільш засекречені резерви, щоб зірвати експедицію в Індію…
6. Теплова інерція Землі води і повітря
(бути чи не бути Роду-Племені).
Повітря – шуба Землі. Без нього літо починалося б 21 березня і закінчувалося б 21 червня. Зима тривала би до 21 грудня, весна – до 21 березня. Теплова інерція Землі, води і повітря “набігає” на три місяці. Тому точне передбачення погоди на зиму можливе тільки літом, на літо – зимою і т. д. Древні люди досконало володіли тепловою інерцією Землі і погрішність прогнозів і фактичної погоди не перевищувала 0.1 відсотка. Значення прогнозування погоди важко переоцінити, оскільки завдяки прогнозуванню визначалися строки сівби, збирання врожаю тощо. При чому за прогнозом погоди, коли йтимуть дощі, стоятиме спека, вдарять морози, уточнювалися сприятливі строки певних сільськогосподарських робіт. Від отриманого врожаю залежало – виживе чи не виживе Плем’я зимою. Всю відповідальність за прогнозування погоди й строки здійснення агрономічні роботи несли Жреці.
АСТРОНОМІЧНО ЗУМОВЛЕНІ СВЯТА
7. Новий рік (Рождество, Коляда).
Сонце – на літо, зима – на мороз.
Астрономічний і фактичний Новий рік для всіх народів Північної півкулі Землі починається 22 грудня. 21 грудня – найкоротший день (8 годин) і найдовша ніч (16 годин), з 22 грудня тривалість дня зростає. Тому Новий рік народжується з Рождества-Коляди – ключової точки Календаря (А чому Варвара – ніч урвала? То б то збільшила день, за рахунок ночі. Варвара ім’я ВЕДУН’Ї В. Г. Серби, яка за те, що Коло Дала стала почитатися на рівні з БОГАМИ).
Для підведення підсумків і завершення робіт року, що минув, давалося 9 днів, на 10-й день – 31.12. готувалися до зустрічі Нового року, а 01.01. – відпочивали і святкували. Відлік часу Нового року починався з 1 січня. Підсумки підводилися за 9-ма пунктами – 1 пункт на 1 день.
Перший день – духовне надбання за рік (поезія, проза, образотворче та прикладне мистецтво, філософія та інші світоглядні надбання), а також нові відкриті закони Природи, нові розроблені технології, тощо.
Другий день – досягнення та втрати сільськогосподарського року та зібраний врожай;
Третій – промисловість, освоєння нових технологій виробництва, що передати сусідам чи запозичити у них;
Четвертий – звіт Чаклунів. Для довідки: Чаклун колдонить по нотах Відьом. Не рідко Чаклуни бувають бардами… А що таке відьма? За тисячоліття для великої кількості людей ввикривили значення слова до негативу. А на справді, відьма – відає що робить. І знання може використовувати тільки на позитиви. Крім цього, може стати відьмою тільки тоді, коли народить доньку або сина і виховає їх до Ведун’ї, або Ведуна. А якщо ні, то вона – просто Фея. Тобто, відьом чорних не буває. Чорними бувають тільки шельми, які як правило видають себе за Відьм. Шельми – прислужниці швейцарців. Послушниками швейцарців стають навіть люди, яких шельми помітили. Приміром – Горбачов.
П’ятий – Відьом. Навчені єгипетською трагедією, коли на паску євреї пограбували і вирізали єгиптян, Слов’яни ретельно стежили за тим, щоб на території від Карпат до Біробіджану, від Чорного моря до Північного океану не міг поселитися та проживати жоден іудей. І при підведенні підсумків за рік це питання йшло на п’ятий день п’ятою графою. Не дарма Христові холуї спалювали Відьом на вогнищах, бо основну найважливішу роботу з виявлення іудеїв виконували саме Відьми. Шельм же ніколи не спалювали, а завжди підтримували. З іудеями-зороастрами та не зараженими шовінізмом представники Ведичних знань звичайно співробітничали, і це за їхньою рекомендацією Слов’яни без винятку не поселяли іудеїв на своїх територіях, навіть незважаючи на те що, могли відрізняти шовініста від не шовініста. За методикою та з приладом Созигена це так само очевидно, як відрізнити бджолу від трутня. І.В. Сталін також прислухався до рекомендації Ведунів та іудеїв, не заражених шовінізмом і єврейську автономну республіку було створено в Біробіджані…
Для довідки: Перших іудеїв на італійський півострів всупереч рекомендаціям ВІДЬОМ взяли в якості асенізаторів громадських туалетів до Риму. Чим це закінчилось для Італії та Нерона див. книгу Созигена – молодшого “Туалетні гроші пахнуть страхіттям”.
На території України перших іудеїв прийняли Хозари стерв’ятниками – ховати вбитих ворогів. Першого іудея (а точніше іудейку) за часів Аскольда до Києва принесла Киянка, яка “втекла” з хазарського полону з приплодом, який без її відома підмінили на чистокровний іудейський. А потім до неї прибився “брат” – чистокровний іудей, який видав себе за сина хазара-батька. І пішло-поїхало – до іудейської громади, а потім – до недільної христової школи. Іудейська громада допомогла підпільному хрестоносцю й іудейському зятю Олегові вбити Аскольда і посадити його на престол в Києві. (Вісім століть спроби запровадити християнство у Київській Русі з півдня закінчувалися провалом, а з півночі з Олегом – злочин вдався). Заручників з недільної школи, дочок та синів київської знаті тримали в печерській лаврі до тих пір, допоки їхні батьки не проголосували за князювання Олега на Київському престолі. Монахи та багато інших людей підтверджують, що плач дітей можна і зараз чути в печерській лаврі. На цьому місці потім хрестоносці збудували успенській собор, як знак УСПІННЯ – приспання опору духовним поневолювачам. Хрестоносці зробили все, щоб сплюндрувати ім’я Аскольда в пам’яті нащадків. Вбили Аскольда через рік, але він не видав тайників в Києві та Москві, де були ним заховані глиняні кліше рукописів язичницьких літописців, в тому числі кліше календарів Жреців, Ведунів, Волхвів. Із християнської на той час Болгарії болгарські кліше Аскольд вивіз ціною свого сина… Згодом Олег винищив іудейську громаду в Києві, щоб не бути маріонеткою в їхніх руках і хотів знищити іудейську громаду в Хозарів… Після знищення князя Ігоря Ольга дозволила іудеям поселятися в Києві…
Хазари порушили заповіт ВОЛХВІВ – прийняли іудеїв і їхню віру. За це іудеї їм віддячили – винищили. (див. детальніше програми іудейських мудреців: “Україна вільна… від Українців”, “Ни звука Русского, ни Русского лица”, “Ні духу на Землі від Сербів та сябрів”).
Шостий – Чародіїв;
Сьомий – Магів;
Восьмий – Ведунів;
Дев’ятий – Волхвів – заключні акорди.
Крім перерахованих питань освітлювалися – скільки виявлено і знешкоджено негативу, шельм, швейцарців (корінь здоровий – швець, але якщо швець шиє чи перешиває, то швейцарець – роздягає, перешиває і ним роздягнутому віддає під проценти, його закабаляючи) та їхніх посіпак, особливо не мічених як М. С. Горбачов.
Також освітлюється – скільки виявлено і покарано крадіїв та інших злодіїв.
Крім того подаються пропозиції – як відзначити та заохотити щоб активізувати байдужих людей та ще більше активізувати небайдужу позицію на всіх рівнях. (Про оплату праці у наших Предків див. детальніше книгу Шадиря В.Д. “Магія чисел”, а також книгу Теодора Дезамі “Кодекс общности”)… На велику біду для всіх людей землі К.Маркс, коли передирав Кодекс для Маніфесту комунізму, найцінніший розділ книги пропустив. Ф. Енгельс про Кодекс та про опущений підрозділ дізнався тільки перед смертю.
8. Ярила. Великдень.
З 22 грудня день наростає і 21 березня – весняне рівнодення – тривалість дня і ночі – по 12 годин. Торжество Сонця над ніччю – свято БОГА СОНЦЯ РА (ЯРИЛА) (звідси слова Української та Російської мов: РАнок, РАстение, поРА, РАдість, РАй, РАйдуга, РАзвитие, РАда, УкРАїна, РАсія-роса і т. д. (Про етимологію слів: “Ярило”, “Україна”, а також про походження Українців, а також про інших Богів Предків – Див. книгу Шадиря В. Д. “Рай на Землі. Створення Світу і Людини за Світоглядом Наших Предків”). Однак сільськогосподарські роботи після торжества Ярила іще не починалися, Жреці радили починати їх аж після Великодня. Це – перша неділя після повного місяця, який слідує за святом Ярила. Великдень може припадати на проміжок часу від 5 квітня до 5 травня. Назва “Великдень” – від кількості отриманої Землею сонячної енергії напряму і відображеної від Місяця, завдяки чому настає більш-менш стійка плюсова температура, сприятлива для проростання і розвитку рослин. Це означає, що восени можна отримати добрий врожай. Тобто Племені – бути.
Слід відзначити, що Предки чинно дотримувалися всіх рекомендацій Волхвів, Ведунів, Жреців, наприклад – весняного посту. Як радиві господарі, Предки не їли тварин, рибу, яєць тому, що все – з приплодом. Не займалися коханням тому, що за зиму та весну організм послабшав – кому потрібне слабке потомство. А звірі поставлені в інші умови – до наступу холодів приплід повинен зміцніти.
9. Купайло.
21 червня тривалість дня досягає максимуму – 16 годин 27 хвилин. Ніч – найкоротша – 7 годин 33 хвилини. Купайло – пік літа і пік року. Тому роки іноді рахують літами – “Кануло в Лету (річку між буттям і небуттям-потойбічним світом)”, “скільки літ” тощо. На Купайла температура води і повітря є сприятливою для розвитку не тільки рослин і тварин а й для людей. На Купайла – менше нагальних сільськогосподарських робіт. Тому проводиться ціла низка літніх свят – переважно в нічний час. Для того, щоб молоді люди краще познайомились і зіграли весілля восени – тоді, коли організм і хлопця і дівчини, ослаблений зимою та весною, набере найбільшої сили. Слід відмітити, що коли в Племені під час бойових дій чи за інших обставин (стихійних лих, пошестей) гинули чоловіки – на Купальську ніч проводилося перше із свят кохання для першого знайомства. Крім цього дівчат, які не виходили заміж до 19 років також запрошували на Купальські ночі кохання. Зачату на Купала Купальську дитину допомагали виховувати всім Племенем, Родом – будували хату, наділяли землею і допомагали у господарських і сільськогосподарських роботах. Цей звичай розумівся як усвідомлена необхідність для Продовження Роду, з тим, щоб кожна жінка могла народити щонайменше трьох дітей. Нажаль, такого розумного державного підходу до народу немає не тільки в Україні, а й в багатьох цивілізованих країнах світу. І як наслідок – смертність перевищує народжуваність. Так, матерям одиночкам в багатьох країнах платять копійки, натомість – коли Адольф Гітлер запровадив для дітей без батька подарунок від Гітлера до дня народження і до всіх свят, а також щомісячну платню для їхніх матерів на рівні середньої платні, – народжуваність перевищила всі найоптимістичніші прогнози…
10. Дажбог.
Кінець – ділу вінець.
Дажбог – 21 вересня, осіннє рівнодення. День дорівнює ночі (по 12 годин). Наступає вінець сільськогосподарських робіт – урожай. Тому Дажбог, іпостась Бога Сонця на Землі, результатом праці людей – врожаєм – підтримує життя Дітей Сонця. І чим чесніша праця, тим кращий урожай. Слід відмітити, що наші Предки в Богів нічого не прохали і всі молитви до Богів починалися зі слів: “Даж Боже, якщо я буду чесно та самовіддано робити…” А прохали в Бога тільки через “не” – “не дай, боже…” Всі розумні люди знають, що за подачки, за інвестиції і тому подібні “дари” дуже дорого розплачуватися. Пам’ятаєте вислів – “бійся Данайців, що дари приносять”. (Див. вище з приводу швейцарців) “Подарунки” не тільки розслабляють, розмагнічують, а й перетворюють Рід, Плем’я, Державу у прохідний двір для доморощених та міжнародних пройдисвітів. Слід також відмітити, що Японці які сповідують дві релігії – Синтоїзмі та Буддизмі, в обох Богів нічого не прохають, крім підтримки діянь. Не прохали вони також інвестицій, і завдяки цьому не тільки не залізли в кабалу, як інші держави, а й підняли країну на найвищий щабель науково технічного розвитку та завоювали ринки збуту на Землі. Прохати також, як виняток, можна для підтримки успішнішої роботи та винагороди іншої людини, яка фанатично працює на благо людей, щоб ця людина не була обділеною ні морально ані матеріально. За хорошу підтримку Богами і добрі результати (підсумки) роботи як окрема людина так і Громада відзначалися цілими святами. Тобто казали “гоп”, коли перескакували. (Див. етимологію слов’янського слова “гопники”).
Не, маємо можливості тут сказати про консервування та інші способи зберігання урожаю Предками. Але про те, що незаконсервовані овочі та фрукти потрібно зберігати нижче рівня Землі (древні добре розумілися на магнітних, гравітаційних силах Землі, а також – на різних аномаліях, викликаних солоною чи прісною підземними водами, копалинами і т. п). Люди ж нижче рівня землі не повинні знаходитися більше однієї години. Якщо в цьому була нагальна потреба для шахтарських і інших вкрай необхідних робіт, то за спеціальною методикою і спеціальною їжею ці люди перемагнічувалися, а крім того отримували велику компенсацію.
11. Залежність температури на Землі від відстані до Сонця.
(астрономічні парадокси)
Земля перебуває найближче до Сонця зимою, на початку січня. При мінусових температурах на Землі.
Найдалі від Сонця Земля перебуває літом – на початку липня, коли на Землі – спекотні дні.

12. Молодий місяць – в підлунному світі.
Як його зустрічати і як проводжати – нема місця писати. Напишемо тільки – коли народжується молодий місяць у 2002 році.
Зимою – 21 січня о 9.46; 20 лютого о 14.02.
Весною – 22 березня о 4.28; 20 квітня о 15.48; 19 травня о 22.42.
Літом – 18 червня о 3.29; 17 липня о 7.47; 15 серпня о 13.12.
Восени – 13 вересня о 21.08; 13 жовтня о 8.33; 11 листопада о 22.52.
Зимою – 11 грудня о 17.48.
13. Символи, використані в Календарі
( Як і в інших пунктах – телеграфно, але де явні пробіли у знаннях, чи викривлена або цінна інформація для сьогодення – детальніше).
Місяці розташовані по Колу Сварожому – в квадраті. (З вищої математики: коло – багатокутник який прагне до безкінечної кількості сторін). А чому древні розташовували місяці не в дванадцятикутнику, а в чотирикутнику, – щоб чітко було видно чотири пори року. З цією метою різні пори року фарбувалися різними кольорами: зима – синім, весна – зеленим і т. д. Щоб було видно що день, місяць грядущий нам готує, дні над цифрами місяця розташовані так, щоб було видно з якого дня місяць починається. Крім того, такий календар можна було використовувати багато років, міняючи тільки розташування днів, для чого дні клеїлись липовим клеєм, який в наш час широко використовується шулерами, щоб безслідно наклеювати та знімати не тільки в картах тузи, шістки (звідси – липова довідка, хоча дерево липа тут ні при чому). При користуванні Календарем наступну пору року, наприклад весну після зими, повертають нагору на 90о при цьому зимові місяці ідуть справа наліво вниз – “кануть”, тонуть, в Лету для кого – в безслав’я для кого – в безсмертя… Оскільки останні місяці кожної пори року по колу виступають зліва направо, то пори року з хрестом повертаються проти годинникової стрілки. А в Свастики та Сварги виступаючі кінці направлені справа наліво, тому вони при цьому повертаються за годинниковою стрілкою – в майбутнє. Отже хрест, Свастика та Сварга виступають як одне ціле, як все в Природі – як плюс і мінус, північ та південь, смерть і життя, для того, щоб вони співвідносилися з космічними та земними законами Природи.
Хрест – білим за кожним першим місяцем кожної з пір року (Див. Календар). В усі часи в усіх народів хрест – символ смерті. Навіть на живу людину, яка загубила себе заживо для себе, для Роду, Племені і для Народу ставили хрест. Теж саме можна сказати і про безнадійну справу. А про хитрих пройдисвітів, яких не могли притягнути до кримінальної відповідальності, казали, що над ним хреста нема. А коротше – христоси. А чому символ смерті? Жива людина, рослина, дерево перпендикулярні гравітаційному полю Землі, коли ж вмирають – горизонтальні. Коли ж людина витягувала себе з хвороби або з чужої релігії самостійно чи з чиєюсь допомогою, таких людей називали відповідно перехрести і роз хрещеними. На таких людей або справу ставили символ множення, оскільки за битого двох небитих дають.
Свастика. Кожного першого місяця пори року 19, 20, 21 і до центру перекриває білу смугу хреста зафарбована фіолетовім – нейтральний, як все в природі, колір цей між червоним активним і синім спокійним. Вогнем можна зігріти і ним же – спалити, у воді – втопити, нею ж – напоїти, і т. д. Це ж можна сказати про отруту – символ медицини – отруйна гадюка. Але нейтралітет активний – розвиток природи згідно з її космічними законами….
А в центрі Календаря – у підлунному світі – Сварга – символ цілеспрямованої діяльності Богів та людей для створення природного чи штучного середовища, сприятливого для проживання людей на Землі. І як для людей, так і для Богів Сварга є найвищим з найвищих духовних і матеріальних цінностей.. Початок всіх начал. І Бог Сварог на небі – Бог Богів. А на Землі – винахідники, які зварганили – створили все, чим користуються людина Землі. І штани і ґудзики на матню і будинки і т. д. до безкінечності. На превеликий жаль в усі часи всі народи винахідників недооцінювали і їм не допомагали і цим активно користувалися різні пройдисвіти. Спитай багатьох людей – чи подобається холодильник або телевізор і т. д.? Відповідь буде однозначна і обов’язково – з розширеним епітетом: “навіть не уявляю, як без цього люди жили” А спитайте ім’я винахідника – гробове мовчання… Тому знання про творців і ставлення до них – один із індикаторів того чи навчилися люди відрізняти Добро від Зла.
А як відрізнити винахідника, або вченого-світила від темнила? Титулів темнила одне одному навішали і стали іменитими і маститими. І на свої пустодзвонні теми більше, ніж будь-які ворюги, бандюги і різні пройдисвіти знекровлювали і знекровлюють державну казну. А підтвердити високі титулі та великі гроші з державного бюджету нема чим – ні товарами народного споживання, ані станками. Наприклад Шадирю В. Д. з державного бюджету не виділили не те, що карбованця – копійки, а скільки його винаходи у різних галузях заощаджують електроенергії, питної води і тому подібних матеріально – технічних ресурсів, забезпечують роботою робітників та інженерів. Віддачі від наукової та винахідницької діяльності Шадиря В.Д. можуть позаздрити не тільки окремі маститі вчені, а навіть крупні науково-дослідні інститути України, Росії, США. Дійсного вченого легко відрізнити від імітатора – по віддачі. Потрібно завжди пам’ятати, що багато досягнень в науці і техніці і в радянський і в наш час зроблено ентузіастами всупереч протидіям “маститих” й “іменитих” вчених – темнил. Проти таланту бездар воює не на життя, а на смерть. Талановиті вчені та винахідники Б. Болотов та В. Ярошенко та їхні біографи пишуть, що кримінальні злочинці в мільйони разів краще ставилися до Болотова , аніж до них “вчені”. Потрібно пам’ятати, що незаконному і незаслуженому успіхові радіють пройдисвіти, злодюги і бандюги всіх мастей, а заслуженому – радіють і допомагають чесні люди, таланти та БОГИ. Тому поряд з пам’ятником Шевченку потрібно обов’язково ставити стелу Сошенку і Брюллову.
Календар приведений з мінімальним розкриттям “ноу хау” Календаря Жреців. Неприведені “ноу-хау” розкриватимуться в подальших виданнях Календаря в наступних роках.
Слід відрізняти Жреця від Жерця. В іудеїв Жерць – людина яка приносила жертви на вівтар.
Жрець – людина, яка свої знання та унікальні здібності принесла в жертву на користь Роду, Племені, Народу, а могла б спрямувати їх на особисте збагачення себе та рідні. Тим більше, що в давнину будь який керівник міг отримувати не більше п’яти середніх зарплат.

Календар ЖРЕЦІВ. Малюнки та текст винахідника ефективних винаходів у різних галузях та цілителя Шадиря В. Д., з його книг, наведених в тексті. За підсумками м. о. “Самородок” – в нього найвища віддача на вкладений карбованець. “Лідер 1-го Всеукраїнського конкурсу паливно-енергетичного комплексу 2000”.
Упорядник – Голова Громади “Перунова Рать” Бабич Я. Л.
Комп’ютерна обробка малюнків – Махиня Г. А.
Від упорядника. По допомогу до Шадиря В. Д. приїжджають з різних сіл і міст не тільки України і не тільки хворі з невиліковними недугами, яких не змогли вилікувати дипломовані лікарі та цілителі різних рівнів, а й інженери і техніки з різних галузей, а також історики, філософи, політики. В усіх вибірково особисто перевірених фактах люди отримали і отримують дійову консультацію або допомогу.